Klub z sukcesami Miejsce odkrywania talentów przyznane przez MEN Doświadczona kadra dołącz do najlepszych! Więcej

WITAMY W ŚWIECIE TAŃCA

„O tańcu nie da się pisać, taniec trzeba tańczyć”
Klub został założony w 2003 roku przez Joannę i Jacka Bernaśkiewicz – trenerów i pedagogów. Ich praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jest realizacją wielkiej pasji do tańca we wszystkich jego odmianach. Stworzone przez nich choreografie wzbudzają podziw wśród widzów, jak i profesjonalnego jury na licznych konkursach ogólnopolskich, a także o zasięgu międzynarodowym. Za ukochanie tańca i wprowadzenie wejherowian z wszystkich grup wiekowych – z wyjątkową pasją – w magiczny świat tańca zarówno towarzyskiego, jak i nowoczesnego w ścisłej łączności z wychowaniem przez sport, w pełnej harmonii rozwoju ducha i ciała, za niekwestionowane zdolności pedagogiczno-wychowawcze i szczególne osiągnięcia oraz zdobycie wielu lokat w konkursach i turniejach tańca, a tym samym promowanie Wejherowa i Polski, otrzymali trzykrotnie Nagrodę Prezydenta Miasta Wejherowa w 2008 r., 2009 r. oraz 2010 r.
Dnia 28.05.2011 r. Prezydent Miasta Wejherowa postanowił wyróżnić MEDALEM RÓZY Państwa Joannę i Jacka Bernaskiewiczów za zdobycie tytułu WICEMISTRZA SWIATA 2011 w kategorii hip-hop.
Dnia 31 lipca 2011 r. Minister Edukacji Narodowej – Pani Katarzyna Hall przyznała tytuł „MIEJSCE ODKRYWANIA TALENTÓW” Państwu Joannie i Jackowi Bernaskiewicz – właścicielom Klubu Tanecznego „Swiat Tańca”, za zdobycie tytułu WICEMISTRZA SWIATA 2011 w kategorii hip-hop.
Dnia 27 maja 2012 r. Prezydent Miasta Wejherowa postanowil wyróżnić MEDALEM RÓZY Dominikę Bernaskiewicz za zdobycie tytułu MISTRZA SWIATA 2012 w kategorii hip-hop solo.
Dnia 27 września 2013 r. Rada Powiatu Wejherowskiego przyznała Klubowi Tanecznemu „Świat Tańca” medal „Za Zasługi dla Powiatu Wejherowskiego”.
0 Tytułów Mistrza Świata
0 Pucharów
0 zdobytych medali

NASI INSTRUKTORZY

Dominika Bernaśkiewicz

Dominika Bernaśkiewicz

instruktorka

Studentka AWF kierunek trenerski i Wychowanie Fizyczne, choreograf, mistrzyni swiata solo w latach 2012 i...

Joanna Bernaśkiewicz

Joanna Bernaśkiewicz

założycielka szkoły, trener

Założycielka Świata Tańca, mgr pedagogiki, trener, choreograf

Jacek Bernaśkiewicz

Jacek Bernaśkiewicz

założyciel szkoły, trener

Założyciel Świata Tańca, mgr Wychowania Fizycznego, dyplomowany trener, pedagog, trener przygotowania motorycznego, choreograf

Wasze opinie!

Pan Jacek i Pani Asia prowadzą zajęcia z pasją. Warto uczyć się tańca właśnie u nich ponieważ atmosfera jest bardzo ciepła, pozytywna i w każde zajęcia wkładają dużo serca.

Iwona Krefta
hip hop

My family lives there, it is one of the best dance schools i love them!!!

Chris Batala
juniors

Kochani! Nie marnujcie czasu, wygospodarujcie godzinę i tańczcie! Taniec to świetna zabawa ! Potwierdzam, naprawdę warto. Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku, w doborowym towarzystwie pod okiem profesjonalistów w Klubie Tanecznym Świat Tańca! Spotkajmy się 18 września 2017 na zajęciach!!!

Mirosława Dzienisz
laleczki

Na 6 z wielkim ogromnym plusem! Wspaniali trenerzy! Wspaniale wsparcie, mega efekty, super atmosfera! Córka bardzo chętna aby tańczyć dalej, jesteśmy bardzo zadowolone i dziękujemy za cały rok treningów. Zostajemy NA STAŁE!!! POLECAMY WSZYSTKIM!

Magdalena Nowogrodzka
kids